środa, 26 czerwca 2013

Marzenie o głowie w chmurach

Praca, praca, praca. Teatr, plan zdjęciowy, mnóstwo scen do nauki na pamięć... Nie ma czasu na chwileczkę zapomnienia, wspomnienia o podróżach, przygodach, na napisanie posta. W ostatnim wywiadzie, którego udzielałam, pani zapytała mnie o miejsce w które chciałabym najbardziej pojechać, moje podróżnicze marzenie. Nie wiem. Jest tyle do zobaczenia... Może Wyspy Owcze, Bajkał, Alaska... I samą mnie to zadziwia. Przecież kocham słońce! Ciekawa jestem, jakie jest wasze marzenie, dokąd chcielibyście wyruszyć i co zobaczyć. Marzenia innych inspirują. 
A póki co, czekają mnie kolejne sceny, pora zejść na ziemię.

6 komentarzy:

 1. Witam, chciałbym sie dowiedzieć czy jest możliwość otrzymania od Pani autografu?.
  Przepraszam za kłopot, no i świetny blog! :)
  krzysztof.g1@poczta.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Podróżować po Polsce. Jak już swój domek wybuduję. Okazuje się, że w ogóle nie znam swojego kraju.
  A niezwiązane z podróżowaniem marzenie, od lat to samo: móc kiedyś na żywo wysłuchać noworoczny koncert filharmoników wiedeńskich!

  OdpowiedzUsuń
 3. Na razie obmyślam powrót do Ujścia Wisły. Spokoju nie dają mnie te foki szare. Widziałem co prawda 3, ale jak pomyślę, że 3 sierpnia ubiegłego roku było tam aż 55 tychże fok, to ciągnie mnie tam z powrotem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzień dobry!
  Uwielbiam czytać Pani bloga. Jest tu tyle ciekawych rzeczy, miejsc, a nawet przepisów :).
  Bardzo lubię filmy i seriale z Pani udziałem.
  Zgodzę się z Panią, że Polska jest piękna, dlatego co roku jeżdżę w różne zakątki gór. NIe lubię jeździć nad morze i leżeć plackiem. Wolę chodzić po górach i podziwiać naturę.
  ŻYCZĘ UDANYM WAKACJI:D

  Pozdrawiam z Iławy:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z Iławy! Jak miło! Właśnie się wybieram odetchnąć na chwilę. Na żaglówkę po Jezioraku! Zbieram sobie materiał na wpis o naszych stronach bo warte reklamy! Pozdrawiam!

   Usuń
  2. Tak ma Pani całkowitą rację. Niestety u nas za dużo się nie dzieje :( Dzisiaj płynęłam sobie statkiem Ilavia i polecam! Jak na razie jest piękna pogoda, więc myślę, że Pani również dopisze;)Jak długo Pani będzie w Iławie/na żaglówce? Mam również piękne zdjęcia naszego miasta, więc w razie potrzeby mogę je Pani przesłać :D

   Jeszcze raz pozdrawiam ze słonecznej Iławy:*

   Usuń